Manuela Küba Karnaval Haftasına Büyük İlgi

0

Hemen hemen her yıl yapılan Manuela Küba Karnaval Haftası 4-7 Ekim akşamları Bitez’deki Manuela hotel’de yapıldı. Dans Karnavalına ilgi büyüktü.
Manuela Küba Karnaval Haftası süresince, Küba Canlı Müzik Grupları, Kolombiyalı Dans Grupları, Küba Acro Dans Gruplarının gösteriler yaptı.  Hergün ücretsiz dans workshopları yapıldı.
Her gün gündüz saatlerinden, gece yarılarına kadar workshoplara katılıp dans eden Bodrumlular ve turistler yorgunluktan ayakta duramayacak hale geldiler. Düzenlenen Küba Karnavalından çok mutlu olduklarını söyleyen Turistler ve Bodrumlular, “En yakın zamanda Küba’ya gitmek istediyoruz” dediler.
Bu yılki workshoplara ve gösterilere katılımın daha fazla olduğunu söyleyen Manuela Otel yöneticileri, “Önümüzdeki sezonda bu tur organizasyonları daha erken başlatacağız. Bodrum sokaklarında gösterilerle başlatacağız” diye konuştular.

 

Paylaş
Önceki İçerikTürkiye Aşığı İngiliz
Sonraki İçerikBodrum’a gelen turist sayısında % 60 artış 
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here