Fethiye’de orman yangını

Kayaköy ve Kızılbel mahallelerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın, itfaiye ve Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından sondürüldü.

0
Muğla'nın Fethiye ilçesinde iki ayrı noktada çıkan orman yangını söndürüldü. ( Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü - Anadolu Ajansı )
Muğla’nın Fethiye ilçesinde iki ayrı noktada çıkan orman yangını söndürüldü. ( Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü – AA)

Muğla’nın Fethiye ilçesinde iki ayrı noktada çıkan orman yangını söndürüldü.

Kayaköy ve Kızılbel mahallelerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ve Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı ekipler sevk edildi.

Ekiplerin müdahalesiyle söndürülen yangınlarda, yaklaşık 2 dönüm ormanlık alan zarar gördü.

Ekiplerin soğutma çalışmaları sürüyor.

Havaların ısınmasıyla otların kurumaya başladığını belirten Fethiye Orman İşletme Müdürü Gürhan Zorlu, orman yangınlarına karşı vatandaşları daha dikkatli olmaya davet etti.

Paylaş
Önceki İçerikBodrumspor 1 Hacettep 1
Sonraki İçerikGöcek Ot Yemekleri Festivali üçüncü kez gerçekleşti
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here