Bodrum’da Öğretmenler Günü Kutlamaları 

0
43

Bodrum’da düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları, Belediye Meydanı’nda gerçekleştirilen çelenk sunma töreniyle başladı.
Törene Bodrum Belediye Başkan Vekili Refik Ülgen, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, Bodrum  Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Belediye Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk konulması ve saygı duruşunda bulunulmasının ardından kutlamalar, Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’nde düzenlenen program eşliğinde devam etti.
Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kutlamalara Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkan Vekili Refik Ülgen, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ömer Faruk Karaşahin, öğretmen ve öğrencilerle çok sayıda vatandaş katıldı.
Etkinlikte günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından, yıl içinde emekli olan öğretmenlere hizmet şeref belgeleri  takdim edildi. Daha sonra öğrencilerin hazırlamış olduğu bir dizi gösteri sunuldu. Yarışmalarda dereceye giren öğrenci ve öğretmenlere de protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi.

Paylaş
Önceki İçerikKırçiçeği Bodrum: 57- OGM Ormanspor: 88
Sonraki İçerikCHP BODRUM ADAY ADAYI RECAİ SEYMEN “SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİNİ BİLİYORUM”
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here