Zabıta denetimleri sürüyor

0

Bodrum Belediyesi ekipleri, yarımada genelindeki fırınlarda ve unlu mamuller üreten işletmelerde denetimlerini bölge bölge sürdürüyor.
Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı 4. Bölge Zabıta Ekipleri tarafından denetim planına göre 2018 Şubat ayı içerisinde Yalıkavak, Gündoğan, Göltürkbükü, Dirmil, Geriş ve Küçükbük mahallelerinde yer alan 18 adet fırın ve unlu mamul üreten işyerleri denetlendi.
Denetimler sonucunda ruhsatsız olduğu tespit edilen işletmeye işlem yapılırken eksikleri bulunduğu tespit edilen işletmeler ile ilgili de tutanak tutuldu.
Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, denetimleri Bodrum genelinde periyodik aralıklarla devam ettirdiklerini bildirdi.

 

Paylaş
Önceki İçerikÇavuş Adası’nda askeri inşaat başladı
Sonraki İçerikAK PARTİ BODRUM AFRİNDEKİ ASKERLERİMİZİ UNUTMADI…
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here