Yurt dışında yaşamış Türkler ve Bodrumlu Yabancılar Çimçim’de buluştu

0

Bodrum’da oturan yabancılar ve yurt dışında yaşamış Türk arkadaşları kurdukları gurup ile geldikleri Çimçim restaurantta güzel bir akşam geçirdiler.
Daha öncede sık sık yaptıkları gibi Çimçim Restaurantın sahibi Enis Tülay’ın hazırladığı menüyü test etmek için geldikleri Restaurantta güzel bir gün geçiren Bodrumlu yabancılar ve yurt dışında yaşamış Türk arkadaşları, “Burası Bodrum’un kalbinde çok güzel bir restaurant. Restaurant işletmeciliğinin ustası Enis Tünay deniz ürünlerinden oluşan güzel bir menü hazırlamış. Çok mutlu olduk” dediler.
Müzisyen şarkıcı Osman’ın gitarıyla yaptığı yemek müziği eşliğinde yemeklerini yiyen Bodrum’da oturan yabancılar ve yurt dışında yaşamış Türk arkadaşları, tekrar buluşmak üzere Çimçim’den mutlu bir şekilde ayrıldılar.

Paylaş
Önceki İçerikSuudi iş insanının 50 milyon dolarlık yatına yakıt ve gıda takviyesi
Sonraki İçerikBODRUMSPOR YAZ FUTBOL OKULU BAŞLIYOR
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here