bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Yunanistan’dan turizm çalışanlarını aşılama planı

Yunanistan’dan turizm çalışanlarını aşılama planı
pisisoft

Yunanistan, 2021 sezonunda Turizmi güvenli bir şekilde yeninden başlatmayı planlıyor. Plan çerçevesinde turizm çalışanlarının da aşılanması planlıyor. 

Yunanistan Turizm Bakanı  Harry Theoharis, turizmi güvenli bir şekilde yeniden başlatmak için plan hazırladıklarını açıkladı. Yunanistan’da hükümetin, turizm sektörünü desteklemeye devam edeceği kaydedildi.

Hükümetin turizmi yeniden başlatmasının merkezinde turizm çalışanlarının aşılanması olduğunu kaydeden Harry Theoharis, ”Turizmi nasıl açacağımıza ilişkin plan hazırladık. Turizm çalılşanlarının aşılanması planda öncelikli yer tutuyor. Planımız uzmanlar tarafından incelenecek ve aşılamanın gidişatına göre turizmi açacağız.” ifadelerini kullandı.

Hükümetin 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da turizmi desteklemeye devam edeceğinin altını çizen Bakan Theoharis, 2021 yılında sektörü 7,5 milyar euro ile destekleyeceklerini açıkladı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ