Adalarda Kalan Yolcular Döndü

0
46

Pazartesi günü Ege Denizi’nde meydana gelen fırtına nedeniyle Yunanistan’a ait Kos adasında mahsur kalan Türkler, Salı sabah saatlerinde Bodrum’a geri döndüler..
Pazartesi öğle saatlerinde Ege’de başlayan şiddetli fırtına nedeniyle Kos adasında ve diğer adalarda 40 Türk mahsur kaldı..

Salı sabah saatlerinde fırtınanın dinmesiyle birlikte Kos adasında mahsur kalan vatandaşlar ilk feribotla Bodrum’a döndü. Bodrum’dan günübirlik Kos Adası’na giden 12 kişi ise feribot ile sabah saatlerinde Bodrum’a geldi.

Paylaş
Önceki İçerikYunanistan’a Geçmeye Çalışan Göçmenler Yakalandı
Sonraki İçerikBodrum’da 6’ncı BIOR heyecanı başlıyor  
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here