bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Yol ile Dere Birleşti Arabalar, Yolda Kaldı

Yıllardır dertleri çözülemeyen Bitez’deki Söğütlü caddesindeki problem son yağmurlarla çıkılmaz bir hal aldı. Yol dere ile birleşti, arabalar yolda kaldı, çöp konteynerleri suda yüzdü..

Çektiği video ve fotoğrafları gazetemize gönderen Gülcavit Ongün, “Burası Söğütlü Caddesi. 25 Yıldan beri burada yaşıyorum. Kaç defa imza toplandı kaç defa bakıldı. Bir çare bulamadılar. İnanın bu durumdayken evde biri kalp krizi geçirse mümkün değil bir Allahın kulu gelemez” dedi.

Bundan 3 gün önce yağan yağmurda bir arabanın mahsur kaldığını, gelen çekicininde yardım edemeyerek geri gittiğini söyleyen Söğütlü caddesi sakinler, “Burada 50 aile var. Limon evleri olarak geçiyor. Yağmurlu havalarda sitemizden dışarı çıkamıyoruz.” diye konuştular.

Sorunlarının çözülmesi için Bodrum Belediyesine ve gerekli tüm birimlere müracaat ettiklerini söyleyen Bitez Söğütlü caddesi sakinleri, “Buranın altyapı sorununun biran önce çözülmesini istiyoruz. Zamanında verilmiş izinlerle yapılan bu yapıların durumunu biz sonradan öğrendik. Bu nedenle sorumluların yardımını bekliyoruz” dediler.

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ