bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Yine Otel Önünde Kaldılar

Yine Otel Önünde Kaldılar
bodrumolay

Bayram tatili nedeniyle Bodrum’a parasını ödeyip rezervasyon yaptırarak gelen ancak otelin önünde kalan yerli turistler yine sokakta. Polise şikayette bulunan tatilciler, “Ne paramızı veriyorlar, nede otelde oda gösteriyorlar. Ne yapacağımızı şaşırdık” diyorlar.
Valstur turizm seyahat ajantasından kişi başı sigorta dahil 1355 lira ödeyerek 13 kişilik rezervasyon yaptıran İsmail Yalçın ve ailesi gibi 100’lerce kişi gibi otele alınmadı. “Biz paramızı ödeyerek İzmir’den büyük bir hevesle bayram tatiline geldik.” diyen İsmail Yalçın, “Otel’e geldik ama otelin dolu olduğunu söylediler ve rezervasyonlarımızın kendilerine ulaşmadığını söylediler. Polis çağırdık, zabıta geldi ama çözüm üreten yok. Turizm şirketlerini arıyoruz cevap veremiyorlar. resmen sokakta kaldık. Paramızla rezil olduk” diye konuştu.

Telefon ile aradığımız İstanbul Merkezli Valstur turizm şirketinin 4446669 numaralı telefonu cevap vermedi. Rezervasyonun kendilerine ulaşmadığını söyleyen Gümbetteki Otel Tenda yetkililerinin telefonları devamlı meşgul olduğu için kendilerinden konu ile ilgili cevaplarını alamadık.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ