YILIN SON GÜNÜNDE BÜYÜK HEYECAN

0

“Şampiyonluk Hayalimiz değil, amacımızdır.” Sloganıyla tamamı Yalıkavak’ta yaşayan genç kızların bir araya gelmesiyle kurulan Yalıkavakspor Kulübü Bayan Hentbol Takımı, kendi evinde rakibini ağırlıyor. 2017-2018 Sezonu Hentbol Kadınlar 1.Lig on üçüncü hafta mücadelesinde Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonunda güçlü rakibi Sivas Belediye Spor ile karşılaşacak olan Denizin Kızları, Bodrumlu sporseverlerin desteğini bekliyor.
Sahaya ayaklarının tuzuyla inen Denizin Kızları, oynadıkları karşılaşmalarda bugüne kadar elde ettikleri başarıların bir tesadüf değil, çok çalışma ve hedefe doğru odaklanmanın eseri olduğunu vurgularken, seyirci desteğinin de küçümsenemeyecek katkısı olduğunu da belirtiyorlar. Bu nedenle Bodrumlu kadınları, sporseverleri ve taraftarlarını oynayacakları bu önemli karşılaşmaya davet eden Yalıkavakspor Hentbol Takımı, yılın son günü olan 31 Aralık 2017 günü saat: 14.00’te Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşecek bu büyük mücadelenin heyecanına tüm Bodrum’u ortak olmaya çağırıyor.

Paylaş
Önceki İçerikYOK BÖYLE AŞK…
Sonraki İçerikHurma Meyhane, Bitez’de Açıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here