bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

YIL SONU SERGİSİ AÇILDI

YIL SONU SERGİSİ AÇILDI
allkaria

BODRUM HALK EĞİTİMİ MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNİN EL SANATLARI SERGİSİ TURGUTREİS ŞEVKET SABANCI KÜLTÜR MERKEZİ’NDE GÖRÜCÜYE ÇIKTI
Bodrum Halk Eğitimi ve Akşam Sanat Okulu tarafından yıl içinde açılan kurslara katılanların el sanatları ürünleri sergisi açıldı. Turgutreis Şevket Sabancı Kültür Merkezi Sergi Salonundaki serginin açılışını yapan okul Müdürü Mehmet Ünal, sergide emeği geçen öğretmenleri ve öğrencileri kutladı.
Ünal, yaptığı konuşmasında özetle şunları söyledi:
“Yıl içinde 13 binin üzerinde öğrenci kurslarımıza katıldı. Birçok dalda eserler üretildi. Çalışma yapılan alanlarda programlı olarak bunlarınaçlışını yapıyoruz. Bu yıl okuma-yazma dalında açtığımız kurslarımıza da 400’ün üzerinde kursiyerimiz katıldı. Bizi sevindiren de her yıl kurslarımıza katılımların çoğalması ve ürünlerin kalitesinin yüksekliğidir. Çalışmalarımıza hiç ara vermeden daha hızlı ve tempolu biçimde devam edeceğiz. Başta kursiyer öğretmenlerimizi ve kursiyerlerimizi kutluyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yıllarda bugünleri aşabilecek trentleri yakalayacağımız inancı içindeyim.”

Açılışı yapılan sergide Kırkyama (Pacwork), el nakışı, tel kırma, Çini, seramik, resim, üç boyutlu şekillendirilmiş ahşap rölyef resim, takı, ebru, kara kalem, yağlı boya, sulu boya resimler görücüye çıktı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ