Yeni yönetimden Başkan Kocadon’a ziyaret

0

Ege Teknik Müdürler Derneği Bodrum Şubesi’nin yeni başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamı’nda gerçekleşen ziyarete Ege Teknik Müdürler Derneği Bodrum Şubesi Başkanı Ömer Tekin ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Emin Ürk, Yusuf Tekin, Yıldırım Aka ve Burhan Karabağ katıldı. Ocak ayında yapılan seçim sonucunda göreve gelen Başkan  Ömer Tekin gerçekleştirdikleri ziyarette yönetim kurulu üyelerini Başkan Kocadon’a tanıtırken çalışmaları hakkında da bilgiler verdi.
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da yeni göreve gelen Ege Teknik Müdürler Derneği Bodrum Şubesi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Paylaş
Önceki İçerikAhu Tuğba’nın kızına ikinci kez imar cezası
Sonraki İçerikKuşadası’nda Bodrum Rüzgarı 
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here