bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

“Yeni Yıl Tadında BAZAAR” Aveneu AVM’de

“Yeni Yıl Tadında BAZAAR” Aveneu AVM’de
REKLAM ALANI

Konacık Aveneu AVM’deki Şütte Café’de 23-24 Aralık günleri 10:00 -20:00 saatleri arasında Derin Organizasyon tarafından “Yeni Yıl Tadında Bazaar” kuruluyor.
“Bodrum’da ve Bodrum dışında yaşayan tasarımcıların bir araya getirileceği ve birbirinden önemli tasarımcıların markalarını, birbirinden güzel el emeği ürünlerini son tüketici ile buluşturacak güzel ve eğlenceli bir tasarım pazarı düzenlenecektir.” diyen Derin Organizasyon’un yetkilileri, “İlkini 10 Eylül 2017 tarihinde Ortakent’te düzenlenen tasarım pazarından elde edilen kazançtan Pembe İzler Kanser Derneğine, ikincisi 29 Ekim 2017 tarihinde Yalıkavak’ta düzenlenen etkinlikteki kazanç ise Yakaköy Engelli Sevgi Sanat Atölyesine bağışta bulunulmuştur. Derin Organizasyon olarak bu ve bundan sonra yapılacak tüm etkinliklerde sosyal sorumluluk öncelikli tutulmaktadır. Bundan ötürü de üçüncüsü düzenlenecek olan Yeni Yıl Tadında Bazaar etkinliğinin kazancından Yahşi Özel Eğitim Okuluna bağış yapılacaktır.” dediler.
23-24 Aralık’ta düzenlenecek olan tasarım pazarı, günün anlam ve önemi itibariyle “Yeni Yıl Tadında Bazaar” adı altında ve Yılbaşı konseptinde birçok standı barındıracaktır.
“Yeni Yıl Tadında Bazaar” etkinliğinde birçok firmanın sponsorluğunda verilen hediyeler, yapılacak çekilişler ve yarışmalarla sahiplerini bulacaktır.” diyen organizasyon yetkilileri, “Günümüze renk katacak olan canlı müzik ve Noel baba ziyaretinde de çocuklara ücretsiz çeşitli hediyeler dağıtılacaktır.” diye konuştular.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ