bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Yeni Yıl Marmaris, Bodrum Fethiye’de renkli başlangıçlara tanık oldu

allkaria
Ege’nin incilerinden Muğla’nın gözde turistik beldelerinde halk renkli görüntülerle yeni yıla merhaba dedi. Meydanlarda toplanan binlerce kişi düzenlenen eğlenceler ve havai fişek gösterileri eşliğinde 2019’u coşkuyla karşıladı. Marmaris ve Bodrum‘da vatandaşlar yeni yılı yoğun yağış altında karşıladı.

Muğla’nın gözde turistik ilçelerinde vatandaşlar renkli görüntülerle yeni yıla merhaba dedi.  (Anadolu Ajansı)

 Bodrum’da farklı mekanlarda farklı kutlamalar yer aldı(  Anadolu Ajansı )

Muğla’nın gözde turistik ilçelerinde vatandaşlar renkli görüntülerle yeni yıla merhaba dedi. Bodrum’da yeni yıla dakikalar kala vatandaşlar Belediye Meydanı’nda şarkıcı Edis’in verdiği konserle eğlenceli dakikalar yaşadı. 5’ten geriye sayarak yeni yıla giren kalabalık renkli görüntüler oluşturdu. Vatandaşlar daha sonra çok sayıda dilek fenerini gökyüzüne bırakarak “iyi bir yıl geçirmeyi” diledi. ( Anadolu Ajansı )

 

Marmaris’te kutlamaların adresi 19 Mayıs Gençlik Meydanı

Çok sayıda kişi meydanda belediye tarafından düzenlenen kutlama programında gönüllerince eğlendi.

Grupların sahne aldığı eğlencede, çalınan hareketli müziklere meydanın ortasındaki bölgenin en büyük su havuz da eşlik etti. Havuzun saçtığı rengarenk ışıklar ve metrelerce yükseğe çıkabilen tazyikli su ilgi çekti.  Meydanı dolduranların 10’dan geriye doğru sayarak girdikleri yeni yılın ilk dakikalarında gerçekleştirilen havai fişek gösterisi güzel görüntüler oluşturdu. Marmaris’tekiler yeni yılı yoğun yağış altında karşıladı.

Bodrum’da farklı yerleşkelerde farklı görüntüler yer aldı

Bodrum‘da ise yılbaşı gecesi Barlar Sokağı, Cumhuriyet ve Neyzen Tevfik Caddesi’ndeki kafe, restoran ve barlarda yoğunluk yaşandı. Yeni yıla dakikalar kala kalabalık, Belediye Meydanı’nda şarkıcı Edis’in verdiği konserle eğlenceli dakikalar yaşadı.

5’ten geriye sayarak yeni yıla giren kalabalık renkli görüntüler oluşturdu. Meydandakiler daha sonra çok sayıda dilek fenerini gökyüzüne bırakarak “iyi bir yıl geçirmeyi” diledi. Bodrum‘da meydanı dolduran kalabalık yeni yıla yoğun yağışla “merhaba” dedi.

Fethiye’de zeybek

Fethiye’de çok sayıda kişi yeni yılı karşılamak için bir araya geldi. Beşkaza Meydanı ve Uğur Mumcu Parkı’nda bir araya toplanan kalabalık eğlendi. Fethiyeliler zaman zaman davul zurna eşliğinde zeybek oynadı.

Menteşe’de Cumhuriyet Meydanı günler öncesinden süslenerek yeni yıla hazırlandı.Yeni yılın ilk dakikalarında Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı etrafından toplanan az sayıda kişi sağanak yağışa rağmen 10’dan geriye doğru sayarak sevdikleriyle yeni bir yıla birlikte girmenin sevincini yaşadı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ