Yelken öğrencilerine sertifikaları verildi

0
47

Bodrum Belediyesi, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Türkiye Yelken Federasyonu ile Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi arasında imzalanan “Bodrum’da Yaşıyorum Yelkenle Tanışıyorum” adlı proje kapsamında öğrencilere sertifikaları verildi.
Bodrum Belediye A.Ş. Yelken Cafe’de gerçekleştirilen sertifika törenine Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, Hüseyin Turgut Karabağlı Ortaokulu Müdürü Erkan Güngör, Atatürk İlkokulu Müdürü Eyüp Turan ile birlikte öğrenciler katıldı.
Nisan ayında imzalanan protokol kapsamında Atatürk İlkokulu’ndan 75, Hüseyin Turgut Karabağlı Ortaokulu’ndan 75 öğrenci olmak üzere 150 öğrenciye 7 hafta boyunca Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi antrenörleri tarafından yelken eğitimi verildi.
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a desteklerinden dolayı teşekkür eden, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin; “Geçtiğimiz aylarda imzaladığımız protokol ile projeyi faaliyete geçirdik. Bu projeyi gerçekleştirirken amacımız sağlıklı nesiller yetiştirmekti. Öğrencilerimizin fiziksel ve ruhsal gelişimlerinin sağlanmasını ve kendilerine sosyal aktiviteler edinmelerini amaçladık. Bu doğrultuda desteklerini esirgemeyen ve her an yanımızda olan Belediye Başkanımız Mehmet Kocadon’a ve Bodrumspor Yelken Şubesi hocalarımıza  emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
Öğrencilere sertifikalarını veren Başkan Kocadon “Sporun bir yaşam tarzı olduğunu her zaman her fırsatta belirttim. Çocuklarımızın böylesi aktivitelerde yer alması, yeteneklerini ortaya çıkarmalarını ve geliştirmelerini sağlayacaktır. Onlara bu konuda destek olmaktan son derece mutlu ve gururluyum. Umarım burada eğitim alan çocuklarımız, önümüzdeki zamanlarda çok iyi birer sporcu olup Bodrumumuzu ve ülkemizi en iyi şekilde temsil eder. Ben bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve öğrencilerimize sertifikalarının hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Paylaş
Önceki İçerikMumcular Barajı’nda su tükeniyor
Sonraki İçerikYalıkavak Spor Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here