Yelken: BAYK Güz Trofesi

0
43

Bodrum’da, Bodrum Açık Deniz Yelken Kulübünce (BAYK) düzenlenen Güz Trofesi yarışları başladı.
Dört etaptan oluşan ve her ayağı iki gün sürecek organizasyonun birinci etap ilk gün yarışlarına, 16 teknede farklı illerden yaklaşık 130 sporcu katıldı.
Bodrum açıklarındaki ilk gün mücadelesinde yarışçılar, coğrafi rotada yelken açtı. IRC ve destek olmak üzere 2 sınıfta gerçekleştirilen organizasyonda birinci ayak mücadelesi, yarın yapılacak yarışlarla tamamlanacak ve ilk etapta dereceye girenler belirlenecek.
17-18 Kasım tarihlerinde 2. ayak yarışları ile devam edecek yelken mücadelesi, 22-23 Aralık’ta dördüncü etap yarışlarının ardından düzenlenecek ödül töreniyle sona erecek.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da 21 düzensiz göçmen yakalandı
Sonraki İçerikKeçiörengücü 3 – B.B.Bodrumspor 2
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here