bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Yazı iple çektirenler var

pisisoft

İlk foto kolaj sergisini geçen yaz Dibekli Han’da açan Aret Sevan;  2019 yaz sezonu sergisini Milta Marina Bodrum’da sanatseverlerin beğenisine sunacak…

Aret Sevan Kimdir

1949 yılında İstanbul da doğdu. Liseyi bitirdikten sonra Paris te fotoğrafçılık okudu. Öğrenimi sırasında çeşitli gazetelere hem yazı yazdı hemde fotoğraf çekti.

İstanbul’a döndükten sonra bir yandan fotoğraf bir yandan da müziğe devam etti. Nükhet Ruacan ve Fikret Kızılok ile hem konser hem de kayıt yaptı. Bu arada animasyon kameramanlığı ve çeşitli reklam filmlerinde kameramanlık yaptı.

Reklam ve animasyon filmlerinde seslendirme yaptı. Daha sonra TRT ye çocuklar için eğitici animasyon ve kukla programları yaptı. Fotoğraf eğitimi projesinde danışmanlık yaptı. Birçok firmaya broşür,katalog ve tanıtım filmleri çekti.

Şu anda Türkiye’nin tanıtımı amacı ile tarihi ve turistik bölgelerinin görüntülü gezi CD lerini hazırlamakta ve fotoğraf çekmeye devam etmektedir.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ