bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Yat kiralama şovu başladı

allkaria

Bodrum’da TYBA tarafından 9-12 Mayıs’ta düzenlenen “TYBA Yacht Charter Show”a birbirinden lüks guletler katıldı. Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinlik kapsamında, tekne sahipleri, işletmecileri, yurt içi ve yurt dışından brokerlar bir araya geliyor.

TYBA Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve 2. TYBA Yacht Charter Show Komite Başkanı Güneş Aysun,  Bodrum’da dört gün sürecek etkinliğe Fethiye, Marmaris, Bozburun ve Bodrum’dan yaklaşık 60 tekne katıldığını söyledi.

“Gulet, Türkiye’nin bir değeri”

Bodrum’da guletlerin görsel şölen oluşturduğuna dikkati çeken Aysun, Gulet’in Bodrum’dan çıktığını ve Türkiye’nin bir markası haline geldiğini beirterek, TYBA yat işletmecilerine yöneli bir organizasyon, amacımız bunu daha da geliştirmek dedi.

Aysun sözlerini “Yunanistan ve Hırvatistan’da da gulet turizmi biraz bizden görerek başladı. Gulet, Türkiye’nin bir değeri. Sunduğu imkanlar, iç ve dış rahatlık, konfor, tüm yat turizmine bakarsak dünyada ayrıcalıklı bir yeri var. Bunu standartlarını yükselterek daha iyi bir yere getirmek istiyoruz. Gerek servis kalitesini, gerekse personelleri daha da iyi düzeye getirmek istiyoruz” diyerek sonlandırdı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ