Yaşlılara Huzurevi yaptırmak için şarkı söyleyecekler

Öğrenci ve veliler, Dünya Yaşlılar haftasında Abide H. Nuri Öncüer Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Vakfı yararına Yeşilçam Müziklerini söyleyecek. 

0
10
Yaşlıları yaşatmak için şarkı söyleyecekler

Öğrenci ve Veliler, Yaşlılara Huzurevi yaptırmak için Yeşilçam Müziklerini söyleyecek.

Bodrum Amerikan Kültür Koleji öğrencileri ve velileri, Dünya Yaşlılar haftası nedeniyle Muğla Belediyesi Abide H. Nuri Öncüer Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Vakfı yararına Yeşilçam Müziklerini söyleyecek.

Yeşilçam Müzikleri Projesi kapsamında organize edilen ve Bodrum Amerikan Kültür Koleji öğrencileri ve velilerinin seslendirecekleri konser 23 Mart 2019 akşamı saat 20:00’de Bodrum Heredot Kültür Merkezinde gerçekleşecek.

Bodrum Amerikan Kültür Koleji Kurucu yönetimi, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan yaşlılara saygı haftası nedeniyle okul öğrencileri ve velilerinin organize ettiği geceye öncülük ederek, organizasyonu gerçekleştirdi. Türk Film Müziklerinin yer alacağı konserin biletleri Bodrum Amerikan Kültür Koleji yönetiminden temin edilebiliyor. Konserin tüm geliri Muğla Belediyesi Abide H. Nuri Öncüer Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Vakfına bağışlanacak.

Paylaş
Önceki İçerikProje Tasarım Yarışması kazananları belli oldu
Sonraki İçerikSen de sporun sesine kulak ver
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here