Yaşlılar’a huzurevi yaptırmak için öğrenci ve veliler şarkı söyledi.

Yaşlılar’a Huzurevi Yaptırmak için Bodrum Amerikan Kültür Koleji öğrencileri ve velileri, Bodrum Heredot Kültür Merkezinde “Yeşilçam Müziklerini” seslendirdi.

Dünya Yaşlılar Haftası nedeniyle Bodrum Amerikan Kültür Koleji öğrencileri ve velileri, Muğla Belediyesi Abide H. Nuri Öncüer Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Vakfı yararına Bodrum Heredot Kültür Merkezinde Yeşilçam Müziklerini seslendirdi. Şarkılara izleyicilerde eşlik etti.

Yeşilçam Müzikleri Projesi kapsamında organize edilen ve Bodrum Amerikan Kültür Koleji öğrencileri ve velilerinin sahne aldığı konsere Bodrum Amerikan Kültür Koleji Kurucusu yönetimi öncülük etti.

18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan yaşlılara saygı haftası nedeniyle okul öğrencileri ve velilerinin organize ettiği geceye öncülük eden Bodrum Amerikan Kültür Koleji öğrencileri ve velileri, organizasyonu gerçekleştirdiler.

Türk Film Müziklerinin yer aldığı konserin biletleri Bodrum Amerikan Kültür Koleji yönetimi tarafından satıldı. Konserin tüm geliri Muğla Belediyesi Abide H. Nuri Öncüer Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Vakfına bağışlandı.

leave a reply