Yamaçtan kopan kaya parçaları karayolunu kapattı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, yamaçtan koparak düşen kaya parçaları, yolun bir şeridinin trafiğe kapanmasına neden oldu

0
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, yamaçtan kopan kaya parçaları karayolununun bir şeridini trafiğe kapattı. Trafiğe kapanan karayolunda güvenlik önlemi alınırken, belediye ekipleri kayaların düştüğü yolda temizleme çalışması yaptı. Trafik akışı ise bir süre ara yollardan sağlandı. ( Bodrum Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği - AA )
Bodrum’da, yamaçtan kopan kaya parçaları karayolununun bir şeridini trafiğe kapattı.

Güney’den saatteki hızı 60 kilometreye ulaşan şiddetli rüzgar nedeniyle, günlük yaşamın olumsuz etkilendiği Bodrum’da son günlerde aralıklarla etkili olan sağanak nedeniyle Bodrum-Turgutreis karayolu Akçaalan Mahallesi’nde ikinci kez toprak kayması meydana geldi.

Yamaçtan kopan kaya parçalarının karayoluna düşmesi sonucu yolun bir şeridi trafiğe kapandı. Olayla ilgili bölgeye polis ve belediye ekipleri sevk edildi.

Trafiğe kapanan karayolunda güvenlik önlemi alınırken, belediye ekipleri kayaların düştüğü yolda temizleme çalışması yaptı. Trafik akışı ise bir süre ara yollardan sağlandı.

Öte yandan meteoroloji yetkilileri, ilçede akşam saatlerinden itibaren fırtına ve ardından da yağış beklendiğini bildirdi.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikMarmaris’de fırtınada 105 ağaç devrildi
Sonraki İçerikUyuşturucu operasyonunda 4 şüpheli
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here