YALIKAVAK SANAYİDE VAHŞET

0
43

Yalıkavak sanayiinde geçtiğimiz cumartesi günü kanlar içinde, yol kenarında bulunan köpek, duyarlı vatandaşlar tarafından  ölmekten kurtarıldı.
Kanlar içinde Yalıkavak sanayi içinde, yol kenarında bulunan köpek, adlarının açıklanmasını istemeyen bir karı koca tarafından bulunarak veteriner’e götürüldü. Ayağından tüfekle vurulduğu tespit edilen talihsiz köpek, veteriner tarafından ameliyat edilerek kurtarıldı. Ayağından çıkartılan saçmaları gösteren duyarlı karı koca “Hayvanı bulduğumuzda çok kan kaybetmişti. Çok yakından tüfekle ateş edilmiş. Biz olmasaydık mutlaka ölürdü.. Şimdi iyileşecek.” dediler.

Paylaş
Önceki İçerikKırçiçeği Bodrum: 59 – Fenerbahçe: 105
Sonraki İçerikPanço Çocuk Mağazası Oasis’te Açıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here