www.bodrumolay.com’da Yenilikler

0
Yeni Yılınız Kutlu Olsun

2018 Yılının son günlerine geldik. Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. 2019’a da her zaman olduğu gibi çeşitli plan ve umutlarla giriyoruz.

Önümüzdeki aylarda seçim çalışmaları nedeniyle Bodrum bir hayli hareketlenecek. Bodrum’a, Bodrumluya yeni bir Belediye Başkanı seçilecek.

Bu arada Türkiye’nin bir çok turizm şehrinde olduğu gibi Bodrum’da hareketli bir turizm sezonu bekliyor. Bir çok otel yıkılıp yerine rezidanslar yapılırken, yeni oteller de inşaa edilmeye devam ediyor.

Gazete olarak bizde Olay’ın 10. Kuruluş yıldönümünü kutladık. Bodrumlunun sesi kulağı olan Olay Gazetesi ve www.bodrumolay.com web sitesiyle yeni yılda ve sonrasında size daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalar yapıyoruz.

Gazete baskı fiyatlarının her gün yukarıya tırmandığı şu günlerde, biz Bodrum Olay’ın yayınını başarı ile sürdürüyoruz.

Ayrıca www.bodrumolay.com web sitesinin sizlere daha iyi hizmet edebilmesi için, hızını gücünü arttırdık. Çok yakında sayfa şeklini de daha iyi anlaşılır ve okunur hale getireceğiz. Ayrıca gazeteniz Bodrum Olay‘ın sayfalarını pdf olarak gazete, daha yayına girmeden telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan okuyabileceksiniz.

Sizler orada oldukça, bizde burada sizin hizmetinizde olacağız ve en taze haberlerle Bodrum, Muğla ve Türkiye haberleriyle yanınızda olacağız.

2019’un yurdumuza ve dünyaya barış, huzur getirmesi dileğiyle…

Yeni Yılınız Kutlu Olsun…

Ercan Vuranlar

Editör

Paylaş
Önceki İçerikMuğla 3 Milyon Turist Hedefine ulaşıyor
Sonraki İçerikKahkaha Tufanına Hazırlanın Şirinler Aramızda
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here