bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

www.bodrumolay.com’da Yenilikler

www.bodrumolay.com’da Yenilikler
allkaria

2018 Yılının son günlerine geldik. Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. 2019’a da her zaman olduğu gibi çeşitli plan ve umutlarla giriyoruz.

Önümüzdeki aylarda seçim çalışmaları nedeniyle Bodrum bir hayli hareketlenecek. Bodrum’a, Bodrumluya yeni bir Belediye Başkanı seçilecek.

Bu arada Türkiye’nin bir çok turizm şehrinde olduğu gibi Bodrum’da hareketli bir turizm sezonu bekliyor. Bir çok otel yıkılıp yerine rezidanslar yapılırken, yeni oteller de inşaa edilmeye devam ediyor.

Gazete olarak bizde Olay’ın 10. Kuruluş yıldönümünü kutladık. Bodrumlunun sesi kulağı olan Olay Gazetesi ve www.bodrumolay.com web sitesiyle yeni yılda ve sonrasında size daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalar yapıyoruz.

Gazete baskı fiyatlarının her gün yukarıya tırmandığı şu günlerde, biz Bodrum Olay’ın yayınını başarı ile sürdürüyoruz.

Ayrıca www.bodrumolay.com web sitesinin sizlere daha iyi hizmet edebilmesi için, hızını gücünü arttırdık. Çok yakında sayfa şeklini de daha iyi anlaşılır ve okunur hale getireceğiz. Ayrıca gazeteniz Bodrum Olay‘ın sayfalarını pdf olarak gazete, daha yayına girmeden telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan okuyabileceksiniz.

Sizler orada oldukça, bizde burada sizin hizmetinizde olacağız ve en taze haberlerle Bodrum, Muğla ve Türkiye haberleriyle yanınızda olacağız.

2019’un yurdumuza ve dünyaya barış, huzur getirmesi dileğiyle…

Yeni Yılınız Kutlu Olsun…

Ercan Vuranlar

Editör

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ