Vali’den Tuğamiral Özyurt’a nezaket ziyareti

Muğla Valisi Esengül Civelek, Marmaris'te bulunan Aksaz Deniz Üssü'nde, Güney Görev Grup Komutanı Tuğamiral Hasan Özyurt’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

0
Muğla Valisi Esengül Civelek (sol), Marmaris'te bulunan Aksaz Deniz Üssü'nde, Güney Görev Grup Komutanı Tuğamiral Hasan Özyurt’a (sağ) ziyarette bulundu. ( Mugla Valiligi - Anadolu Ajansı )
 Ziyarette Vali Civelek’e (sağ3) Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel (sol2), İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel (sol3), İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya (sağ) ve Marmaris Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanı Binbaşı Oğuz Eryılmaz (sol) eşlik etti. ( Mugla Valiligi – Anadolu Ajansı )

Muğla Valisi Esengül Civelek, Marmaris’te bulunan Aksaz Deniz Üssü’nde, Güney Görev Grup Komutanı Tuğamiral Hasan Özyurt’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Güney Görev Grup Komutanı Tuğamiral Hasan Özyurt geçtiğimiz aylarda Güney Görev Grup Komutanı olarak atanmış ve Muğla’daki görevine başlamıştı. Vali Civelek görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Tuğamiral Özyurt, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vali Civelek’e teşekkür etti.

Ziyarette Vali Civelek’e Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ve Marmaris Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanı Binbaşı Oğuz Eryılmaz eşlik etti.

Paylaş
Önceki İçerikBu sene Muğla için Tenis Yılı Olacak
Sonraki İçerikMustafa Saruhan’dan ikinci serzeniş
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here