bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Vali Orhan Tavlı’ya Yeşilay Haftası Dolayısıyla Ziyaret

Vali Orhan Tavlı’ya Yeşilay Haftası Dolayısıyla Ziyaret
dr mehmet aşık

Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftası dolayısıyla Yeşilay Cemiyeti Muğla Şube Başkanı Şadi Pirci ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Muğla Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret etti.
Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Yeşilay Cemiyeti Muğla Şube Başkanı Şadi Pirci, Yönetim Kurulu üyeleri Ali Yiğitoğlu, İbrahim Kocabıyık, Erkan Selbest, İbrahim Uğurlu, Elvan Koçer ve YEDAM Sosyal Hizmet Uzmanı Ayşen Alış bulundu.
Ziyarette, Yeşilay Cemiyeti Muğla Şube Başkanı Şadi Pirci, bu yıl “Yeşilay Haftası” dolayısıyla pandemi şartları gözetilerek Muğla’da gerçekleştirecekleri etkinlikler hakkında Vali Orhan Tavlı’ya bilgi vererek zararlı alışkanlıklarla mücadele ve toplumu bilinçlendirme konusundaki çalışmalarına desteklerinden dolayı da teşekkür etti.
Vali Orhan Tavlı “Bağımlılıkla mücadele ile birlikte önleyici ve rehabilite edici çalışmalar yürüten önemli bir sivil toplum kuruluşumuz olan Yeşilay Cemiyetine ilimiz genelinde gerçekleştirdikleri çalışmalardan dolayı teşekkür ederim.” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ