Vali Civelek Karne Heyecanına Ortak Oldu

Muğla Valisi Esengül Civelek Ula Atatürk İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı. Öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

0
Muğla Valisi Civelek Ula Atatürk İlkokulu'na Öğrencilerin sevincine ve heyecanına ortak oldu

Muğla Valisi Esengül Civelek Ula Atatürk İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı.

Muğla Valisi Esengül Civelek Ula Atatürk İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı. Öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Törene Vali Esengül Civelek’in yanı sıra, Vali Yardımcısı Rıza Dalan, Ula Kaymakamı Baha Başçelik, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hasan Arslan, öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı.

Öğrencilere karne ve hediyeleri, Vali Civelek ve protokol üyeleri tarafından verildi. Teşekkür ve takdir belgesi alan öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını dileyen Vali Civelek, 2018-2019 eğitim öğretim döneminde 152 bin 721 öğrencinin karne aldığını söyledi.

Vali Civelek, öğrencilere tatilde dinlenmeleri, kitap okumaları ve tatil süresince büyüklerini de ziyaret etmeleri tavsiyesinde bulundu.

KAYNAKBHA
Paylaş
Önceki İçerikBodrumspor İstanbul Deplasmanında
Sonraki İçerikİranlı düzensiz göçmenler lüks minibüste yakalandı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here