Uyuşturucu operasyonunda 4 kişi tutuklandı

Muğla'nın Milas ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 4 kişi tutuklandı.

0
31
Muğla'nın Milas ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 4 kişi tutuklandı. ( Volkan Yıldız - Anadolu Ajansı )
Uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen 4 kişi tutuklandı
Muğla’nın Milas ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 4 kişi tutuklandı. ( Volkan Yıldız – Anadolu Ajansı )

Milas Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, ilçede uyuşturucu ticareti yapıldığı ihbarı üzerine çalışma başlattı.

Eş zamanlı 4 adrese operasyon düzenleyen ekipler uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla Ö.K. M.İ. E.T. ve M.A’yı gözaltına aldı.

İfade işlemlerinin ardından “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan adliyeye sevk edilen zanlılar, tutuklandı.

Paylaş
Önceki İçerik3 Siyasi Parti’nin Belediye Meclis Adayları belli oldu
Sonraki İçerikBodrum Deneme Sahnesi yeni oyunu Düğüm ile sahnede
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here