bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Uygulamalı girişimcilik eğitimi Nisan ve Mayıs’ta MİTSO’da

Uygulamalı girişimcilik eğitimi Nisan ve Mayıs’ta MİTSO’da
pisisoft

KOSGEB, Türkiye İş Kurumu ve Milas Ticaret ve Sanayi Odasının işbirliğinde Nisan ve
Mayıs aylarında Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlenecek. 25 / 28 Nisan ile 9 / 12 Mayıs tarihlerinde ücretsiz olarak yapılacak eğitimlere, başlama tarihinden 5 gün öncesine kadar e-devlet şifresiyle www.kosgeb.gov.tr adresi üzerinden başvuru yapılabilecek.

T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı
(KOSGEB) tarafından Türkiye İş Kurumu ile MİTSO işbirliğinde Milas’ta Nisan ve Mayıs aylarında iki Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenlenecek. 25 / 28 Nisan ile 9 / 12 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek eğitimler Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nden Prof. Dr. Mehmet Marangoz tarafından verilecek.

Eğitimlere katılım 25 kişiyle sınırlı olacak. Ücretsiz olarak yapılacak eğitimlere katılmak isteyenler, eğitimlerin başlangıç günlerinden 5 gün öncesine kadar e-devlet şifresiyle www.kosgeb.gov.tr adresi üzerinden başvurularını yapabilecekler. Eğitimler, MİTSO’da saat 09.00 – 17.00 arasında yapılacak ve dörder gün sürecek.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ