Uygulamalı girişimcilik eğitimi Nisan ve Mayıs’ta MİTSO’da

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri KOSGEB, Türkiye İş Kurumu ve Milas Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde Nisan ve Mayıs aylarında düzenlenecek.

0

KOSGEB, Türkiye İş Kurumu ve Milas Ticaret ve Sanayi Odasının işbirliğinde Nisan ve
Mayıs aylarında Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlenecek. 25 / 28 Nisan ile 9 / 12 Mayıs tarihlerinde ücretsiz olarak yapılacak eğitimlere, başlama tarihinden 5 gün öncesine kadar e-devlet şifresiyle www.kosgeb.gov.tr adresi üzerinden başvuru yapılabilecek.

T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı
(KOSGEB) tarafından Türkiye İş Kurumu ile MİTSO işbirliğinde Milas’ta Nisan ve Mayıs aylarında iki Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenlenecek. 25 / 28 Nisan ile 9 / 12 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek eğitimler Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nden Prof. Dr. Mehmet Marangoz tarafından verilecek.

Eğitimlere katılım 25 kişiyle sınırlı olacak. Ücretsiz olarak yapılacak eğitimlere katılmak isteyenler, eğitimlerin başlangıç günlerinden 5 gün öncesine kadar e-devlet şifresiyle www.kosgeb.gov.tr adresi üzerinden başvurularını yapabilecekler. Eğitimler, MİTSO’da saat 09.00 – 17.00 arasında yapılacak ve dörder gün sürecek.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum 1905 Galatasaraylılar Derneği Açılıyor
Sonraki İçerikBodrum Sanat Günü’nü hafta boyunca kutlayacak
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here