Ustaların Ustaları Kültür ve Sanat Evinde

"Marmaris Eskici Müzayede’’ 25 Şubat – 01 Mart tarihleri arasında Marmaris Belediyesi Kültür Sanat Evi Galerisinde gerçekleşecek.

“Marmaris Eskici Müzayede’’ etkinliği 25 Şubat – 01 Mart tarihleri arasında Marmaris Belediyesi Kültür Sanat Evi Galerisinde gerçekleşecek.

Sergi 25 Şubat Pazartesi saat 17.30’da kapılarını açacak. Eskici  Pierre Auguste Renoir, Salvador Dali, Bedri Rahmi Eyüpoğlu, Şeref Bigalı, Sabri Akça gibi dünyaca ünlü sanatçıların resimlerini Marmaris’li sanatseverlerle buluşacak. Aynı mekânda 01 Mart 2019 Cuma günü saat 13.00’te düzenlenecek müzayede ile antika, halı, kilim vintage ve Retro objeler açık artırmaya sunulacak.

Yurtiçi ve yurt dışından gelecek tekliflere açık olan müzayede daha başka birçok değerli sanat eseri ve antikaları ile koleksiyonerlerin ilgisini şimdiden çekmiş.

Sergi hakkında bilgi veren  yetkililer  bugüne dek Eskici Müzayede’de antikalar ve sanat eserleri sandığında saklanan eşsiz parçaların ilk kez görücüye çıkacağını belirtiyor. Marmaris Müzayedesi gizemli zamanın her dönem yaşanmışlıkların tanığı eserlere, eşyalara dokunmak isteyen tüm meraklılar davetli.

 

leave a reply