bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Ustaların Ustaları Kültür ve Sanat Evinde

Ustaların Ustaları Kültür ve Sanat Evinde
dr mehmet aşık

“Marmaris Eskici Müzayede’’ etkinliği 25 Şubat – 01 Mart tarihleri arasında Marmaris Belediyesi Kültür Sanat Evi Galerisinde gerçekleşecek.

Sergi 25 Şubat Pazartesi saat 17.30’da kapılarını açacak. Eskici  Pierre Auguste Renoir, Salvador Dali, Bedri Rahmi Eyüpoğlu, Şeref Bigalı, Sabri Akça gibi dünyaca ünlü sanatçıların resimlerini Marmaris’li sanatseverlerle buluşacak. Aynı mekânda 01 Mart 2019 Cuma günü saat 13.00’te düzenlenecek müzayede ile antika, halı, kilim vintage ve Retro objeler açık artırmaya sunulacak.

Yurtiçi ve yurt dışından gelecek tekliflere açık olan müzayede daha başka birçok değerli sanat eseri ve antikaları ile koleksiyonerlerin ilgisini şimdiden çekmiş.

Sergi hakkında bilgi veren  yetkililer  bugüne dek Eskici Müzayede’de antikalar ve sanat eserleri sandığında saklanan eşsiz parçaların ilk kez görücüye çıkacağını belirtiyor. Marmaris Müzayedesi gizemli zamanın her dönem yaşanmışlıkların tanığı eserlere, eşyalara dokunmak isteyen tüm meraklılar davetli.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ