bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

USTA MİMARLARA ÖDÜL

USTA MİMARLARA ÖDÜL
allkaria

MİMARLAR Odası Bodrum Temsilciliği tarafından mesleğinde 30, 40 ve 50 yılını dolduran mimarlara plaket verildi.

Mimarlar Odası Bodrum Temsilciliği’nin Bodrum Belediyesi Trafo Cafe’de düzenlenen ödül törenine Mimarlar Odası Bodrum Temsilcisi Cevat Kalfa, Mimarlar Odası Bodrum Temsilciliği’nin kurucularından Beyhan Türer ve Bodrum’da yaşayan mimarlar katıldı. Tılsım müzik grubunun yaptığı canlı müzik eşliğinde eğlenen mimarlar, hem sohbet etme hem de birbirleri ile tanışma fırsatı buldu.

Mimarlar Odası Bodrum Temsilcisi Cevat Kalfa, Bodrum yarımadasında 450’ye yakın mimarın bulunduğunu söyleyerek, “Bu etkinlik sayesinde mesleğine devam eden arkadaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Birbirlerini tanımalarına vesile oluyoruz. Bir nevi kaynaşma gecesi gibi bir şey oluyor bu etkinlik. Eylül, ekim ayı bizim mimarlık ayımızdır. Biz de her sene bu etkinliği düzenliyoruz” dedi.

Bodrum temsilciliğini 3 mimar ile kurduklarını belirten Beyhan Türer ise, “Biz 3 kişi ile bu temsilciliği kurduk şimdi 450 mimar arkadaşımız kayıtlıymış. Sizlere çok başarılı günler dilerim. İleride gençler ile birlikte bu iş daha da ciddi şekilde olacak” dedi.

Plaket sunumunun ardından geceye katılan mimarlar, gönüllerince eğlendi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ