bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum Belediye Başkanlığı aday adayı Taner Uslu’dan BODER ziyareti

pisisoft

Taner Uslu’nun dün BODER (Bodrum Otelciler Derneği)’e gerçekleştirdiği ziyarette kendisini BODER Başkanı Halil Özyurt ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Samimi bir ortamda geçen ziyarette otelcilerin sorunlarını dinleyen Taner Uslu, “İz bırakan işleri beraber başarabilmeyi umut ediyorum” dedi.

“BODER ile her zaman görüş alışverişinde olacağım”

BODER ziyareti için; turizmin ve buna bağlı olarak Bodrum’un temel sorunlara çözüm noktasında BODER ile her zaman görüş alışverişinde olmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.

Uslu: BODER ile bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde çalışabilmeyi temenni ediyorum

Taner Uslu; “Bodrum’un lokomotif sektörü olan turizmin gelişimi için gece gündüz demeden çalışan BODER ile bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde çalışabilmeyi temenni ediyorum” dedi.

“İz bırakan işlere imza atacağım”

Uslu “Öncelikle Bodrum’un günlük yaşamının ve beraberinde ekonomik refahımızın temel taşı olan turizm sektörünün sorunlarına, daha köklü, daha kalıcı çözümler üretebilmek ve iz bırakan projelere imza atabilmek için Bodrum Belediye Başkanlığı’na aday olduğumu BODER ile paylaştım. Gördüğüm ilgi ve destek için kendilerine bir kez daha çok teşekkür ediyor, İz bırakan işleri beraber başarabilmeyi umut ediyorum. BODER Başkanı Halil Özyurt’a,  yönetim kurulu üyeleri ve tüm BODER üyelerine teşekkür ederim”.

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı ve meclis üyesi Taner Uslu, sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürerek Bodrum’un için önemli olan her konuyu gündeme alacağını da sözlerine ekledi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ