bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Üreticilere kooperatif ve birlik kurmak için destek sözü

Üreticilere kooperatif ve birlik kurmak için destek sözü
REKLAM ALANI

Bodrum Ziraat Odası geçtiğimiz hafta içinde pek dikkatleri çekmeyen bir toplantı gerçekleştirdi. Bodrum Ziraat Odası Yönetim ve meclisi, 30 üretici, Bodrum ilçe tarım ve Muğla il tarım müdürlüğünden gelen yetkililerin katılımıyla toplantı gerçekleştirdi.

Gerçekleşen toplantıda Bodrum’da tarımın gelişmesi yaygınlaşması, iyi tarım ve organik tarımı artırılarak, markalaşma, paketleme konularında Pazar oluşturulması için il ve ilçe tarım ve orman müdürlüğü yetkilileri ile bölgemizde 30 mahalleyi kapsayan tarımsal kalkınma kooperatifleri ve süs bitkileri birliği kurulması konularında bilgilendirildi.

Üreticiler yetkililere Pazar oluşturulma, büyükşehirden satış için yeri talebi, süt birliğinin yarım ada bazında çalışması, zeytin yağı ve soğuk sıkım, markalaşma gibi konularında sorular yöneltti.

Tarım il, İlçe ve orman müdürlüğü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ve birlik kurulması konularında her türlü desteği vereceğinin sözünü verdi. Çiftçilerimizin sorunları dinlenip çözüm önerileri sunuldu.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ