bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Ünlü Yıldızlar İstanbul’dan, Bodrum’a Geliyor

Ünlü Yıldızlar İstanbul’dan, Bodrum’a Geliyor
allkaria

Evliliklerinin 20’nci yılını kutlayan Michael Douglas ve Catherine Zeta Jones İstanbul’dan, Bodrum’a Geliyor

Hollywood’un ünlü çifti Michael Douglas ve Catherine Zeta Jones, iki çocukları Dylan ve Carys ile birlikte İstanbul’a geldi.

 

Michael Douglas ve eşi Catherine Zeta-Jones daha sonra korumaları eşliğinde havalimanından ayrılırken dünyaca ünlü çiit ve çocuklarının süper lüks bir yat ile Bodrum’dan Yunan adaları Kalimnos, Leros, Tilos ve Mekanos’u kapsayan bir mavi yolculuğa çıkacağı bu nedenle Mikanos’tan haftalığı 450 bin Euro olan 60 metre uzunluğunda bir yatın gelerek Yalıkavak koyuna demirlediği öğrenildi.

Bebek’te bir balıkçıda yemek yiyen aile daha sonra lüks bir tekneye binerek Boğaz’a açıldı. Douglas, ailesiyle yemek yediği restoranın denize açılan kapısından tekneye böyle geçti.

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızları Michael Douglas – Catherine Zeta-Jones çiftinin İstanbul turu devam ediyor. Ünlü çift, yatla Boğaz gezintisi yaptı.

Evliliklerinin 20’nci yılını kutlamak için çıktıkları dünya turu kapsamında çocuklarıyla birlikte dün İstanbul’a gelen Michael Douglas – Catherine Zeta-Jones, bu sabah şehirde gezintiye çıktılar. İlk olarak Balat’a giden ve buradaki tarihi yapıları inceleyen çift daha sonra bir şekerciyi ziyaret etti. Catherine Zeta-Jones’un, babasının eskiden şekercilik yapması nedeniyle Balat’taki şekerciyi görmek istediği öğrenildi.

Balat’taki gezilerinin ardından Bebek’teki ünlü balıkçıya geçen Douglas çifti, yemeğin ardından bir yatla Boğaz turuna çıktı.

Catherine Zeta Jones ve Michael Douglas, günlük rahat kıyafetleri içinde İstanbul’u gezdi.

Hollywood yıldızları Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas, evliliklerinin 20’nci yılını dünya turu yaparak kutluyor. Önce Afrika’yı gezen çift, dün çocuklarıyla beraber İstanbul’a geldi. İki oyuncu, 8 Ocak’a kadar şehrin tarihi ve turistik yerlerini keşfedecek.

Oscar ödüllü oyuncular Catherine Zeta-Jones (50) ve Michael Douglas (75), evliliklerinin 20’nci yılını kutlamak için dünya turuna çıktı, ilk durakları da Afrika kıtası oldu. Zimbabwe, Botswana, Mozambik ve Tanzanya’ya giden çift, daha sonra rotalarını Türkiye’ye çevirdi.

Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas, dün akşam saatlerinde çocukları Dylan (19) ve Carys (16) ile İstanbul’a geldi. Havalimanında görüntülenen aile, fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız oldu.

Catherine Zeta-Jones el işaretleriyle muhabirlere tepki gösterirken, aileyi karşılayan özel koruma ekibi görüntü alınmasını engellemeye çalıştı. Aile, VIP araca binerek 8 Ocak’a kadar konaklayacakları otele geçti. Catherine Zeta-Jones bir röportajında Türkiye’ye birkaç kez geldiğini söylemiş, “Dünyada en sevdiğim yer Kapalıçarşı” demişti. Ünlü yıldız, İstanbul turunda Kapalıçarşı’ya da yer verecek.

Babası geçmişte şekercilik yapan Catherine Zeta-Jones Balat’ta bir şekerci dükkanını da ziyaret etti.

Douglas ve Zeta Jones’un iki çocuğu 19 yaşındaki Dylan ve 16 yaşındaki Carys, daha önce bir rehber eşliğinde Sultanahmet’i gezdi. Evliliklerinin 20’nci yılını kutlayan çift Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas’ın, bir kaç gün içinde Bodrum’a gelip tekneyle mavi yolculuğa çıkacakları öğrenildi.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ