Ünlü sunucu tedbir kararıyla serbest bırakıldı

0
35

Bodrum’da, eski eşini tehdit ettiği ve yanındaki arkadaşını darbettiği iddiasıyla gözaltına alınan sunucu Murat Başoğlu, savcılık ifadesinin ardından salıverildi.
Başoğlu’nun,Gündoğan Mahallesi’nde eski eşi Hande Bermek’i tehdit ettiği ve Bermek’in yanındaki Emre S’yi darbettiği öne sürüldü.
Şikayet üzerine jandarma ekiplerince gözaltına alınan Başoğlu, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Burnunda yara bandı bulunan ve gazetecilere görüntü vermemek için kapüşon taktığı görülen Başoğlu, jandarma nezaretinde koşarak adliyeye girdi.
Başoğlu hakkında savcılıkça “Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun” kapsamında, üç ay süreyle önleyici tedbir uygulanmasına karar verildiği belirtildi.
Serbest bırakılan Başoğlu’nun adliyenin arka kapısından çıktığı öğrenildi.

 

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da zehir tacirine tutuklama
Sonraki İçerikB.B.Bodrumspor: 2-1 : Sivasspor
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here