bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Ünlü Barmen Adem’in Ölüm Neden: Kalp Krizi

Ünlü Barmen Adem’in Ölüm Neden: Kalp Krizi
pisisoft

Cuma günü evinde ölü olarak bulunan, Bodrum gece hayatının sevilen simalarından olan Adem Civelek’in ölüm nedenin kalp krizi olduğu belirlendi. 42 yaşındaki Barmen Adem Civelek, cenazesi arkadaşları tarafından teslim alınarak, 17:30’da Bodrum havalaalanına götürülerek, meleketi Trabzon’a gönderilmesi için görevlilere teslim edildi.

Cuma günü akşam saatlerinde olay yerine gelen ve ölüm olayını öğrendikten sonra büyük üzüntü yaşayan, göz yaşları döken Adem Civelek’in nişanlısı Nuray Kamer, face üzerinden yazılı açıklama yaparak Civelek’in ölüm nedenini açıkladı. Kamer açıklama öncesi sosyal medyadan Adem ile birlikte fotoğrafını yayınlayarak şu satırları paylaştı.

HAYATIMDA UNUTULMAYACAK İMZALARI OLAN KİŞİYDİ.

“Hayatımda unutulmayacak imzaları olan, iyi günde kötü günde hep yanımda duran adam gibi adam, canımın içi Ademim sana veda etmek bana yakışmaz… Hayatımda her zaman bir yerin olacak. Sen olmayacaksın belki ama, içim yana yanada olsa seni asla unutmayacağım” dedi.

İNTİHAR İLE İLGİSİ YOK

“Sosyal medyada intihar vs söylemleri var, herkese tek tek cevap veremiyorum.” diyen Nuray Kamer,  “Adem havasız ortamda kaldığı için yatağında uyurken kalp krizi sonucu hayata veda etmiştir. Bu akşam 17:30 hava limanına cenazesi teslim edildi ve  20:00 ucağı ile memleketi Trabzon’a götürülecek. Yarın sabahta baba ocağından son yolculuğuna uğurlanacak” diye yazdı.

Adem Civelek, Cuma günü akşam saatlerinde yaşadığı Umurca Mahallesi’ndeki Yaka Sokaktaki evinde yatağında ölü olarak bulunmuş, polis ve savcılık incelemesinin ardından adli tıp kurumuna gönderilmişti.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ