ULUSLARARASI EFES YARI MARATONU’NDA İKİNCİLİK

0
58

İzmir’in Selçuk ilçesinde pazar günü düzenlenen 21 kilometrelik Uluslararası Efes Yarı Maratonu ‘nda İZAK (İzmir Atletizm Spor Kulübü) adına yarışan Gazeteci Yaşar Anter ikincilik elde etti.

16 ülkeden yaklaşık 500 atletin katıldığı ve sağanak yağış altında yapılan yarışmanın parkurundaki bazı hakemlerin yağmur nedeniyle parkuru terk etmesinin ardından birçok sporcu yolunu kaybederek parkur dışına çıktı.

Bazı sporcular yarışı terk etmek bazı sporcular ise 1-2 km fazla koşmak zorunda kaldı. “Yarışmada 400 metre fazla koşmama rağmen parkuru 1saat 36 dakikada bitirdim” diyen Yaşar Anter, “İkinciliği kazandığım için mutluyum. Kategorimde birinci olan Yavuz ve 3. olan Şenol arkadaşımı kutluyorum” dedi.

Paylaş
Önceki İçerikİYİ PARTİ MUĞLA’DA SEÇİM STARTINI VERDİ
Sonraki İçerikOrtakent 3 Muğla Üniversitesi 0
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here