ÜÇÜNCÜ CEMRE DÜŞERKEN DOĞA CANLANIYOR

0
46

Baharın gelişi ile uyanan doğa, Bodrum’un tarihi mekanlarıyla buluşunca ortaya seyrine doyum olmaz manzaralar çıkıyor.

Yarımadanın bir çok bölgesinde baharın renkleri kendini göstermeye başladı. Papatyalar kırları kaplarken, çeşit çeşit yeşil otlarda tarlaları kapladı. Badem ağaçları çiçeklerini çoktan açarken, kırmızının tonlarından beyaza kadar bir çok renkte Gelincikler de kırları süsledi. Baharın getirdiği bu güzellikler Bodrum Yarımadasında bozulmadan ayakta kalan tarihi mekan ve eserler ile birleşince de ortaya eşsiz manzaralar çıkıyor.

Öte yandan Bodrum’da hafta sonundan bu yana etkili olan olumsuz hava koşulları zaman zaman etkisini arttırırken, hafta sonuna kadar da zaman zaman fırtınamsı ve yağışlı bir hava ile geçmesi tahmin ediliyor. Önümüzdeki hafta sonunda Bodrum’da tam bir bahar havasının yaşanması beklenirken, son cemre ile birlikte doğanın da iyice canlanması bekleniyor.

Paylaş
Önceki İçerikMaster Yüzme Takımı’ndan Başkan’a ziyaret
Sonraki İçerikŞampiyon WUSHU’cular Kocadon’u ziyaret etti
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here