bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

‘’UÇLAR’’ İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDİYOR

pisisoft

Bodrum Deneme Sahnesi, William Mastrosimone’nin yazdığı, Arif Akkaya’nın yapımcılığını ve yönetmenliği üstlendiği ve Bitez Masal Mekan’da  ‘Uçlar’ adlı oyunuyla büyük ilgi görüyorlar.

Klasik tiyatro sahnesinden vazgeçerek oyunu olayın geçtiği evin içine yani gerçek mekânına taşıyarak ve 35 seyirci ile oynuyorlar.

Mastrosimone’nin yazdığı oyun çağlar boyunca süregelen sınıf ayrımı, toplum baskısı, adalet sistemi ve ataerkil düzende kadının konumu gibi evrensel sorunları çarpıcı bir biçimde ele alıyor.

Uçlar, farklı sınıflardan bir araya gelmiş dört kişinin bir evde var olma, hayatta kalma mücadelesi…

Oyun Pazartesi günleri saat 21.30’da Bitez Masal Mekan’da. Ancak oyunu izlemek isteyen kişi sayısı 35 ile sınırlı olduğundan rezervasyon yaptırılması gerekiyor.

 

Nejat İşler ve Arif Akkaya önderliğinde 2016 Şubat ayından kurulan BDS (Bıdrum Deneme Sahnesi) , tiyatro öğrecilerinden oluşan kadrosunu profesyonel bir ekiple birleştiriyor. Yıl içinde de yaptıkları atölyeler ile adından söz ettiren BDS, tiyatroseverleri ‘’UÇLAR’’a bekliyor.

 

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:

www.bodrumdenemesahnesi.com

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ