U14 Futbolcularını Elleriyle Beslediler

0

Bodrum Belediyesi Bodrumspor U14 takımı, Türkiye Şampiyonası 2. Kademe maçlarında da şampiyon olarak son 4 takım arasına girmeyi başardıktan sonra el üstünde tutuluyorlar.
Geçtiğimiz hafta içinde Bağevleri otel’de toplanan U14 takımı futbolcuları ve aileleri, yöneticilerin elleriyle pişirdikleri etleri afiyetle yediler.
Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, Yönetim Kurulu üyesi, Bağevleri otelinin işletmecilerinden Hadi Türk, Forever clup müdürü İbrahim Tarım ve diğer yöneticiler mangalın başına geçip etleri pişirdiler.
Başarılı Bodrum Belediyesi Bodrumspor U14 takımı futbolcuları ve ailelerine kendi elleriyle servis yapan başkan ve yöneticiler, “Gençlerimiz bizim geleceğimiz. O yüzden onlara çok iyi bakmamız lazım” dediler.

 

 

Paylaş
Önceki İçerikTudors Bodrum, Mor ve Ötesi ile kapılarını açtı
Sonraki İçerikİş bulamayınca kendini yakmaya çalıştı 
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here