TYF Atatürk Kupası 3. Gün Yarışları

0

Bodrum’da düzenlenen Atatürk Kupası Yelken Yarışları’nda üçüncü gün mücadelesi tamamlandı.
Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından, Yalıkavak Yelken Kulübünün ev sahipliğinde Bodrum Belediyesinin desteğiyle Yalıkavak açıklarında yapılan yarışlarda, üçüncü gün sonunda optimist genel sıralamada A.R.M Urla Yelken Kulübünden Mustafacan Öztuncel ve optimist junior kategorisinde Galatasaray Yelken Şubesi’nden Ali Poyraz Özdemir ilk sırada yer alıyor.
Laser 4.7’de ise Karşıyaka Yelken Şubesi sporcusu Derin Baytur ikinciliğe gerilerken, Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi’nden Batu Özonur ilk sıraya yerleşti.
Laser standartta ilk sıradaki Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi’nden Berkay Abay ve laser radialde Galatasaray Yelken Şubesi’nden Ecem Güzel de birinciliklerini korudu.
Yarışlar 24 Kasım Cumartesi günü sona erecek.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da sel mağdurlarına 250 bin liralık destek
Sonraki İçerikÖzmen: Sel Mağduru Vatandaşlarımıza Ek Destek Sağlandı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here