bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Türkiye’nin 500 Büyük İhracatçısı Arasına Girdi

Türkiye’nin 500 Büyük İhracatçısı Arasına Girdi
dr mehmet aşık

1997 yılında çok küçük bir ofiste ve kısıtlı sermaye ile çalışmalarına başlayan Doğulu Turizm; bugün aradan geçen yıllar sonrasında Türkiye’nin en önemli turizm şirketlerinden biri olmayı başardı. Bugün; Begüm Yachting markası adı altında Türkiye’nin 7 limanında ülkemize gelen süper yatlara acentelik ve concierge hizmetleri veriliyor. Şüphesiz ki; bunda en büyük etken; firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Begüm Doğulu’nun durmadan, azimli ve kararlı bir şekilde çalışması olmuş.

Doğulu şöyle diyor: “Kendime, çalışma gücüme ve azmime hep inandım.” Doğulu’nun tamda kendisinin belirttiği gibi durmadan ve yorulmadan çalışması onun ve firmasının pek çok kurum ve kuruluş tarafından ödüllendirilmesine vesile olmuş. Örneğin; Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu

Araştırması’nda ülkemiz ihracatına vermiş olduğu katkıdan dolayı ödüllendirilen Doğulu, aynı zamanda Türkiye’nin en başarılı 10 girişimcisinden biri. Yatçılılık sektörünün en popüler dergilerinden biri olan SuperYacht News dergisinin yaptığı ankette de dünyanın en kaliteli 10 yat acentesinden biri seçilen Doğulu Turizm’in başarılı ismi; Begüm Doğulu gururla ve mutlulukla şöyle diyor: “Bir Türk, dünyaya bedeldir. Hedefimiz bahane üretmek değil; çalışmak. Biz bu görevi aşkla yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” Doğulu Turizm’in bugün elde etmiş olduğu bu başarının ardında kaliteli hizmet vermesinin yanı sıra ekip çalışması da geliyor. Ekibine sonuna kadar güvenen Begüm Doğulu; “Hata yapmak gibi bir lüksümüz yok. Bunu biliyor ve bu bilinçle, organize bir şekilde çalışıyoruz” diyor.

“Begüm Yachting” markası ile kaliteli hizmet veren firmanın başarılı ismi; Begüm Doğulu; ekip çalışmasına da çok önem veriyor.

Kalite, birinci öncelikleri Begüm Doğulu; hedeflerinin her daim kaliteli hizmet vermek olduğunu ise şu sözlerle anlatıyor: “Tatilde olan insanlar için en önemli hususlardan biri yemek kalitesi ve memnuniyetidir. Çünkü maalesef Avrupa’da buldukları kalitede yiyecek alışveriş çeşitliliğini ve kalitesini ülkemizde bulamamaları, Türkiye’yi tercih etmeme sebepleri olabiliyor. Bunun üzerine; hemen yeni bir kumanya firması kurdum. Yiyecek-içecek hususunda yatlardaki şefler kadar eğitimli, bilgili, malzemelere ve detaylarına hâkim ekibimle Türkiye’nin hangi limanında, hangi koyunda olursa olsun, ne istenirse istensin frigolu araçlarımızla kesintisiz teslimatlarımızı gerçekleştirdik” ìSınırları aşan başarı Begüm Yachting; ayrıca yatların bakım ve onarım hizmetlerini de gerçekleştiriyor. İhracat pastasından daha fazla pay alabilmek için firmasını yurtdışına da taşıyan Doğulu’nun Begüm YachtingSpain -Mallorca merkezli, Begüm Yachting CubaHavana merkezli, Begüm International ise Valletta merkezli olmak üzere yurt dışında, yat hizmet servisleri veren şirketleri de bulunuyor.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ