bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Türkiye’de A+ belgesi olan ilk ve tek  boya üreticisi San Deco

Türkiye’de A+ belgesi olan ilk ve tek  boya üreticisi San Deco
pisisoft

San Deco yarım asrı aşan tecrübesinden yola çıkarak ve dünya trendlerini takip ederek oluşturduğu dekoratif boya ürünlerini Bodrum’luların beğenisine sundu.
Dekoratif segmentte özel ürünleri ve estetik anlayışını bir arada tutarak, geniş renk ve desen skalasına sahip dekoratif (efekt boya) ve iç – dış cephe boyaları ile sektöre giriş yapan San Deco, Ege ve Akdeniz Bölge Müdürlüğünü bundan 3 ay önce Bodrum Ortakent’te, Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Cumhuriyet Savcısı Şükrü Arslan, Bodrum Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Serhat Iışık, ve Alptekin Polat gibi bir çok ünlü iş insanlarının katılımıyla açılmıştı.
Tüm ürünlerini yüksek kalite ve doğa ve insan sağlığına uygun olarak üreten San Deco, Dekoratif (efekt boya) ürünleriyle ön plana çıktığı boya sektöründe, müşterilerin alışveriş deneyimini güçlendirmeyi ve yeni bir San Deco dünyası sunmayı hedefliyor. Dünya’da A+ belgesi olan ilk ve tek dekoratif boya üreticisi konumuna sahip olan San Deco müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyor.
Bodrum’da açılan Ege ve Akdeniz Bölge Müdürlüğü yatırımıyla ilgili konuşan San Deco Yönetim Kurulu Başkanı Gülperi Odabaş; “San Deco olarak büyümemize emin adımlarla devam ediyoruz. Ege ve Akdeniz’deki ilk yatırımımız Bodrum oldu. Bundan yola çıkarak Bodrum’daki müşterilerimize daha iyi ve hızlı bir hizmet ağı oluşturmuş olacağız. 650 m²’lik bölge müdürlüğünde geniş renk ve desen skalamızla Bodrum’lulara renkli  bir dünya sunacağız. Bodrum’a ve Ege – Akdeniz bölgesinin potansiyeline de oldukça güveniyoruz.” dedi.
San Deco; pazar payında 20 milyon litreden fazla hacimsel dağılıma sahiptir
Bodrum’daki San Deco Ege ve Akdeniz bölge müdürlüğünün hayata geçirildiğini belirten Odabaş; “San Deco; pazar payında 20 milyon litreden fazla hacimsel dağılımıyla dekoratif boya alanında uzman bir üreticidir. Kocaeli Dilovası’nda bulunan fabrikamızın ardından 2019 yılında Cezayirde açılan 2. fabrikamız üretime başladı. 44 Ülkeye ihracat yapan markamızın Türkiye’deki ilk Bölge Müdürlüğümüzü Bodrum’da açıyoruz. Amacımız; yıllardır edindiğimiz tecrübenin ışığında bölgesel yapılanma ile daha fazla kişiye ulaşmak ve devam edecek yatırımlarımızla ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. Türkiye Bayi Yapılanmasıyla birlikte konsept ürünlerinin uygulama eğitimlerini Bodrum’ da da devam ettirerek, potansiyel boya ustalarına daha katma değerli işlerle birlikte istihdam sağlamayı planlıyoruz. Bölgesel olarak bayi yatırımlarımız devam edecek.”

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ