Türkiye Aşığı İngiliz

0

Kollarına Türk Bayrağı ve Kaldığı Otelin Logosu Dövme Yaptırdı
İngilterenin Portsmouth şehrinden 19 yıldır Türkiye’ye tatile gelen Dennis Johnson (66) kollarına Türk Bayrağı ve 6 yıldır kaldırı Ambrosia Hotelin logosunu dövme yaptırdı.
Hayat arkadaşı Sandy ile birlikte yıllardır Türkiye’nin birçok yerinde yılda 2 kez tatil yaptıklarını söyleyen Dennis Johnson, İngiltereden son tatiline gelmeden önce kollarına Türkiye ile ilgili çeşitli figürlerin dövmesini yaptırdı. Türk Bayrağı, Bitez camiinin minaresini ve Ambrosia Hotelin logosunu kollarına çizdirten emekli elektronik ustası Dennis Johnson, “Hayatımın sonuna kadar Türkiye’ye geleceğim. Her zaman Bitez ve Ambrosia tercihim olacak. Burada çok mutluyuz” dedi.

Paylaş
Önceki İçerikİŞYERLERİ TEK TEK KAPANIYOR
Sonraki İçerikManuela Küba Karnaval Haftasına Büyük İlgi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here