bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Turizm merkezlerinde sessizlik hakim

Turizm merkezlerinde sessizlik hakim
allkaria

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasıyla turizm merkezi Muğla’da meydan, sahil, cadde ve sokaklar en sakin günlerini yaşıyor.
Jandarma ve emniyet güçleri, kısıtlamanın başlamasının ardından Muğla’nın belirli yerlerinde kontrol noktaları oluşturdu. Yerleşik yabancı ve turistlerin de olduğu kentte, cadde ve sokaklarda yapılan farklı dillerdeki anonslarla sokağa çıkma kısıtlaması olduğu anlatıldı.
Kısıtlamadan istisna tutulan fırıncılar, sabahın erken saatlerinde çıkardıkları ekmekleri, araçlarda vatandaşların evlerine ulaştırdı.
Belediye ve polis ekipleri, sokak hayvanlarını da unutmadı. Kedi ve köpekler için mama, özel kaplarda su bırakıldı, kuşlara yem verildi. Kentte çiftçiler, tarla ve seralarında bugün de üretime devam ediyor.
Muğla merkez ve turistik Marmaris, Bodrum, Fethiye, Datça ve Ula ilçelerinin cadde, sokak, meydan ve ünlü sahillerinin sakin olduğu gözlendi.
Güvenlik güçleri, kentin farklı noktalarında nöbet tutuyor, cadde ve sokaklarda devriye geziyor. Fırıncılar da kentin farklı noktalarında ekmek dağıtıyor.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ