bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Turizm Haftası Okullarda da kutlandı

Turizm Haftası Okullarda da kutlandı
REKLAM ALANI

Turizm Haftası kutlamaları kapsamında Bodrum Turgutreis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde çeşitli etkinlikler ve yemek yarışmaları düzenlendi.
Konferans Salonunda Resmi Açılış töreni ile başlayan kutlamalara öğretmen ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Türkiye Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu (TAŞPAKON), seçkin otelleri ve çeşitli Sivil Toplum Örgütlerinin desteği ile etkinlik tam bir şölen havasında geçti.
Kutlamalarda Bodrum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin de katkısı ile ‘Yaratıcı Yatak Yapımı’, ‘Denizci Bağları’ ve ‘Tatlı-Ana Yemek’ yarışmaları düzenlendi. Denizci Bağları kategorisinde Mustafa Pan 1., Halil Mıstık 2. ve Atakan Kotlu üçüncü oldu. Yaratıcı Yatak Yapımı kategorisinde Şevket Mercan birinci, Sevim Dural ikinci, Merthan Beyazgül ise üçüncü oldu. Ana Yemek kategorisinde Doğan Çantape ve Ümmunur Özcan birinciliği, Aşkkan Saraç ve Damla Saraç ikinciliği, Aytül Bilici ile Meltem Özben ise üçüncülüğü paylaştı. Tatlı Kategorisinde de Petek Mızrak birinci olurken Deniz Aslan ikinci ve Özlem Rana da üçüncü oldu.


Turizm konusunda farkındalığı artırmak, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacıyla her yıl 15-22 Nisan 2018 tarihleri arasında Turizm Haftası etkinlikleri düzenleniyor.
Hülya ELTEŞ

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ