Turizm Cennetinde Dehşet

Spa İşletmecisi Kaçak İşçi Çalıştırdığı İçin, 5 yıldızlı  Otelin Müdürünü, Satış Pazarlama Müdürünü, Güvenlik Müdürünü Kurşun Yağmuruna Tuttu.

Spa İşletmecisi Kaçak İşçi Çalıştırdığı İçin, 5 yıldızlı  Otelin Müdürünü, Satış Pazarlama Müdürünü, Güvenlik Müdürünü Kurşun Yağmuruna Tuttu.

Bodrum’un Gümbet Mahallesi’nde faaliyet gösteren 5 yıldızlı otelde meydana gelen olayda, otelin 3 üst düzey yetkilisi Spa işetmecisi tarafından ayaklarından silahla vurularak yaralandı.

Olay, Perşembe sabah saatlerinde Gümbet Adnan Menderes Caddesi üzerindeki 5 yıldızlı bir Otel’de yaşandı. İddiaya göre otelin SPA bölümünü işleten eski boksörlerden Hüseyin Ö. adlı şahıs, otel yönetimi tarafından SPA’nın iyi işletilmediği ve sigortasız işçi çalıştırdığı gerekçesiyle uyarılıp, birkaç gün otele sokulmadı.

Sabah saatlerinde otele gelen Hüseyin Ö., Otel müdürü Melih Alemdar ile tartışmaya başladı. Tartışmanın ardından SPA işletmecisi Hüseyin Ö., yanında getirdiği silahla otel müdürü Melih Alemdar’a ateş etmeye başladı. O sırada odada bulunan Satış Pazarlamadan Sorumlu Müdür Yardımcısı Fikret Dinler de Alemdar ile beraber isabet eden mermilerle yaralandı. Silah sesleri üzerine odaya gelen otelin Güvenlik Müdürü Onur Pelit’e de ateş eden Hüseyin Ö. Pelit’i de yaraladı.

Kasığına, bacağına ve ayaklarına isabet eden kurşunlarla yaralanan Otel müdürü Melih Alemdar ile bacağından yaralanan yardımcısı Fikret Dinler Acıbadem Bodrum Hastanesi, bacağından yaralanan Güvenlik Müdürü Onur Pelit ise Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralılardan Onur Pelit tedavisinin ardından taburcu olurken diğer 2 yaralının tedavilerinin devam ettiği öğrenildi. Kasığından ve bacağından yaralı olduğu öğrenilen Genel Müdür Melih Alemdar’ın ameliyatı halen devam ediyor..

Olayın şüphelisi Hüseyin Ö. ise polis ekiplerince gözaltına alındı. Polis ekipleri ayrıca olay mahallinde detaylı inceleme yaptı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 

 

leave a reply

Reendex

Must see news