Tudors Bodrum, Mor ve Ötesi ile kapılarını açtı

0

Antalya Kaleiçi’nde 7 yıldır eğlence sektörüne hizmet veren Tudors Arena’nın sahibi Berkan Polat, Bodrum’daki eğlence sektörüne yeni bir soluk getirmek amacı ile Tudors Bodrum’u açtı.

Tudors Bodrum, Bodrum Marina’daki yerinde Mor ve Ötesi Grubu ile kapılarını açtı. Açılışa özel yoğunluğun olduğu mekanda konser biletleri konser saati gelmeden tükendi. Büyük ilginin yaşandığı mekanda, bazı kişiler, bilet ve yer bulamayarak geri dönmek zorunda kaldı. 3 Katlı binada hizmete açılan Tudors Bodrum’un ilk iki katı performans salonu en üst katı ise ilerleyen zamanlarda Steak ve Şarap Evi olarak kullanılacak.

Haftanın 7 günü canlı Rock ve Pop müzik performansının sergileneceği mekanda Leman Sam gibi ünlü isimlerin sahne alması bekleniyor.
Hülya ELTEŞ

 

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’a yeni bir Moda Cafe açıldı
Sonraki İçerikU14 Futbolcularını Elleriyle Beslediler
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here