bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Tosun Yarımadayı adım adım geziyor

allkaria

İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, Yarımada’yı adım adım geziyor. Bodrumlularla sohbet ediyor.

İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun ve Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları güne Bodrum Tavşan Burnu’nda yer alan tersaneyi ziyaret ederek başladı. Tersanede yer alan teknelerin bakımlarını yapan çalışanlarla sohbet eden Başkan Adayı Mehmet Tosun, turizm ve denizlerde yaşanan sorunlar ile ilgili tekne sahipleri ve çalışanlarıyla bilgi alış verişinde bulundu.

Tosun’un bir sonraki ziyareti, Bodrum Atatürk Caddesi’nde yer alan esnaflar oldu. Gün boyunca Cadde üzerinde yer alan esnafları tek tek ziyaret eden Başkan Ad

ayı Mehmet Tosun, döner kesip ikramda bulundu. Ziyaretlerinden dolayı oldukça mutlu olduklarını belirten esnaflar ise 31 Mart seçimlerinde kendisine verecekleri desteği dile getirerek başarı temennisinde bulundu.

Tosun; “Belediye ile Vatandaşımız arasındaki İletişim Yeniden Kurulacak”

Ziyaret esnasında bir esnafla sohbet eden Başkan Adayı Mehmet Tosun; “Yarımada genelinde hayata geçireceğimiz önemli projelerimiz ile ilgili referandum yapacağız. Siz burada esnafsınız. Belediye sabah gelip, kimseye sormadan burayı kazmaya başlıyor. Bunu ortadan kaldıracağız. Eğer bu bölgede bir çalışma yapılması gerekiyorsa, belediye görevlisi 15 gün öncesinde gelecek ve esnafımıza ‘biz burada şu tarihte bir çalışma yapacağız, böyle bir rahatsızlık verdiğimiz için sizden özür dileriz, bizden bir talebiniz olursa bizler buradayız’ diyecek. Böylece belediyemiz ile vatandaşımız arasındaki iletişim kurularak, esnafımızın mağduriyeti en aza indirgenmiş olacak. Biz eğer göreve gelirsek, yarımada genelinde bu hizmeti yürüteceğiz” dedi.

Bodrum İstanköy Otel’de mahalle esnafları tarafından düzenlenen toplantıya da katılan Başkan Adayı Mehmet Tosun; “Bodrumlu hemşehrilerimize sandıkta iyi bir seçenek sunabilmenin gayreti içerisindeyiz. Bugüne kadar yapılan ve yapılamayanlar için teşekkür ediyoruz. Biz siyasetçilerin görevini daha iyi hizmet yapmak için yola çıkmak, projeler hazırlamak, yaşadığımız bu güzel Bodrumumuzu layık olduğu yere taşımak.

Bütün gayretimiz budur. Bodrum Yarımadamıza hizmet etmek isteyen arkadaşlarımız ile yola çıktık. Ben ekibim samimiyet ile yola çıktık ve sizlere seçenek oluşturmak istiyoruz. Eğer bizleri seçtiğiniz takdirde ise sizleri mahcup etmeyeceğimizin garantisini veriyorum”
dedi.

Düzenlenen toplantıda esnaflar tarafından hazırlanan ve üzerinde “Her şey Bodrum için” yazan pastayı Belediye Meclis Üyesi Adayı Mehmet Onur Şahbaz ile birlikte üfleyen Mehmet Tosun; “Ortak paydamız Bodrum Yarımadamız için var gücümüzle çalışacağız” diyerek söz verdi.

Başkan Adayı Mehmet Tosun İslamhaneli vatandaşlarla bir araya geldi

Gün boyu kapı kapı gezen Başkan Adayı Mehmet Tosun ve ekibi akşam da İslamhaneleri
Mahallesindeki kahvehane toplantısında vatandaşlarla buluştu.

Burada vatandaşlara seslenen İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun şunları söyledi; “Bizleri İslamhaneleri Mahallemizde misafir ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. İslamhaneleri Mahallemiz bizim için önemli bir yere sahip.

Geçen seçim dönemi de bu mahallemizi birçok kez ziyaret ettik. Maalesef ki mahallemizin sorunları artarak devam etmekte. Özellikle altyapıda ciddi problemlerinizin olduğunu biliyorum. Yollarımız ile ilgili sorunlar var, çocuk parklarımız ile ilgili, Pazar yerimiz ile ilgili ciddi sıkıntılarımız var. Sorunlarınızı biliyoruz, bizler İYİ Parti çatısı altında ve  şahsımın öncülüğünde birbirinden değerli meclis üyesi adaylarımızla, yönetim kadrosuyla göreve talibiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz. Hep beraber inşallah buranın sorunlarını 31 Mart’ta göreve geldiğimiz takdirde çözeceğiz.”

Toplantı sonunda Başkan Adayı Mehmet Tosun, vatandaşların beklenti, talep ve şikâyetleri ile ilgili notlar aldı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ