Tosun Konacık Sanayi Esnafını dinledi

Mehmet Tosun, Konacık Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. İşletmeleri tek tek dolaştı.

İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, Konacık sanayi sitesi esnafını ziyaret etti. Tüm işletmeleri tek tek dolaşan Mehmet Tosun, esnafın yoğun ilgisi ve desteğiyle karşılaştı.

Belediye meclis üyesi adayları, Konacık Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mehmet Şahin ve partililer ile birlikte yaptığı ziyaret sonrası Konacık Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mehmet Şahin ile birlikte Mehmet Tosun şu açıklamayı yaptı;

“Bugün Konacık Sanayi Sitesi esnafımızı ziyaret ederek hayırlı işler diledik. Burası 2004-2009 yıllarında başkanımız ve diğer yönetimiyle gerçekleştirdiğimiz önemli projelerimizden biriydi.

10 Yıllık belediye başkanlığı görevim süresince buraya sık sık gelerek esnafımızla iç içe olan bir belediye başkanı oldum. Bugün de seçim çalışmaları kapsamında kendilerini ziyaret ettim. Esnafımız bizleri görünce çok mutlu oldu ve desteklerini ifade etti. Biz küçük sanayi sitesi olsun, Bodrum’daki sanayi sitemiz olmuş tüm esnaflarımızın yanındayız. Esnafımızın çalışma şartlarının düzenlenmesi açısından önümüzdeki süreçte çalışmalarımız olacak.

Dolayısıyla bizim yönetimimizdeki Bodrum’da 31 Marttan sonra sanayi esnafımızda iyi olacak, bununda müjdesini buradan veriyorum. Değerli başkanıma da bizleri burada en iyi şekilde ağırladıkları için çok teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte ziyaretlerimiz devam edecek, sadece seçim dönemlerinde değil seçimden sonraki süreçte de esnaflarımızı ziyaret ederek onlarla beraber olacağız.”

leave a reply