Tırhandil Cup 2018 Kış Trofesi’nin son etabına gelindi

0

Era Bodrum Yelken Kulübü tarafından düzenlenen OTOKAR Tırhandil Cup 2018 Kış Trofesi’nin son, etap mücadelesi 12-13 Mayısta yapılacak.
Era Bodrum Yelken Kulübü tarafından düzenlenen OTOKAR Tırhandil Cup 2018 Kış Trofesi’nin son ayak yarışlarına gelindi. Son Etap yarışlarında organizasyon komitesi tarafından rotrada değişiklik yapıldı. Hava şartlarının olumlu olması durumunda rota, hem daha uzun hem de daha eğlenceli olacak. İlk gün yarışlarının önce şamandıra yarışı sonra ise Bodrum-Çökertme 20 millik coğrafi rota şeklinde planlanıyor. İkinci gün yarışlarında ise yelkenciler, Çökertme-Bodrum dönüş rotasıyla, tek yarışla Tırhandil Cup 2018 Kış Trofesi’ni sona erdirecek. Son etap yarışlarının iilk gününden sonra Nisan ayında yapılan V. Etapta dereceye girenlere ödülleri verilecek. Tırhandil Cup 2018 Kış Trofesi final gecesi ve Ödül Töreni, ikinci gün yarışlarından sonra çeşitli ikram ve aktivitelerle Mandalin Bar’da yapılacak. Yelkencilere ayrıca yıl boyunca Ağanlar Tersanesi’nde ücretsiz karada konaklama, GemibaşıRestaurant’ta tüm ekibe istedikleri bir gece ziyafet, Kaya Yelken’den 1 adet Gennaker, Crow firmasından Moravia marka zehirli boya, üst bina ve/veya borda vernik, İçkale – Vodafone’dan son model cep telefonu gibi özel ödüller de verilecek.
Hülya ELTEŞ

 

Paylaş
Önceki İçerikPark Mandalin’de Kır Düğünü
Sonraki İçerikBerlin’den Başkan Kocadon’a teşekkür 
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here